O czym to będzie

O czym  to będzie….

Jesteśmy maniaczkami czytania.  Totalnymi i nałogowymi. Czytamy, a w zasadzie pochłaniamy wszystko, co tylko w łapy wpadnie.  Zarywamy dla czytania nocki, czytamy jadąc do pracy i wracając z pracy, czytamy w pociągu, przeciągu, na…. Nie. Na drągu nie czytamy.

I o tym właśnie będzie ten blog…  O książkach. Książkach fajnych i kiepskich, gniotach i perełkach. O fantastyce, fantasy, powieści historycznej, przygodowej, literaturze podróżniczej….  Nie oczekujcie jednak od nas  wielkich recenzji  i śmiertelnie poważnych rozważań nad przeczytanymi książkami.  O nie, Tego nie będzie. Dostojnie, poważnie i zachęcająco jest na tylnej okładce każdej książki, nawet jeśli to gniot niemożebny przy czytaniu którego logika ucieka z krzykiem, a dobry smak i jakie takie poczucie polszczyzny wznoszą oczy do nieba i błagają o miłosierdzie.

Nie jesteśmy związane z żadnym wydawnictwem ani księgarnią. Dlatego właśnie tutaj…..

Tu będzie stronniczo.

Będzie wrednie.

Złośliwie, prześmiewczo, czasem gorzko.

Tak jak powinno być na stronach  Klubu Koszmarnych Komentatorów Książek.

A, byłybyśmy zapomniały – jeśli w tytule notatki pojawia się słowo dwugłos  – oznacza to, że nad daną książką pastwiłyśmy się obie. Rzecz jasna nie  zawsze zgadzając się w ocenie książek. W niektórych komentarzach może także pojawić się wielogłos jeśli tak się zdarzy, że do książki dobierzemy się we trójkę.

 Atisza, Lashana,Varran

P.S. Komentarze na tym blogu są mile widziane, pod jednym warunkiem – oceniają stronę merytoryczną książek lub merytorycznie kłócą się z tym co piszemy. Wszelkie wycieczki osobiste są uznawane za trollowanie i usuwane. Na tym blogu nie karmimy trolli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *